8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo turnyras Tauragėje

Dziudo turnyras Tauragėje

      Šių metų lapkričio 18 d. Tauragėje vyko dziudo turnyras, kurį organizavo  dziudo - sambo sporto klubas "Herkus" ir Tauragės sporto centras.Turnyre dalyvavo sportininkai iš Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą atstovavo vienuolika sportininkų. Geriausiai sekėsi Eljotui Zarembai, Juozui Leškiui, Jonui Vyšniauskui, Benui Kovyrcovui, Ignui Klimanskiui ir Domui Plikšniui. Jie savo svorio kategorijose iškovojo čempionų vardus. Antrąsias vietas savo svorio kategorijose užėmė Benas Burba, Danas Liutkus, Gabrielė Paleckytė, Kajus Juknius. Trečiąją vietą iškovojo Justas Vyšniauskas. Turnyro organizatoriai Igną Klimanskį apdovanojo taure už gražiausią atliktą metimą kovos metu.