Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas Alytuje

Šių metų lapkričio 18 d. Alytuje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čemionatas. Šilutės sporto mokyką atstovavo 6 sunkiaatlečiai. Net 4 iš jų pasipuošė įvairių spalvų medaliais. Manfredas Burzdžius (svorio kategorija iki 67 kg) rovimo veiksme iškovojo sidabro medalį, o stumiant štangą nuo krūtinės laimėjo bronzos medalį. Mantas Li-čin-chai (svorio kategorija iki 73 kg) stūmimo veiksme iškovojo trečią vietą, o rovime liko ketvirtas. Matas Gricius (ta pati svorio kategorija) rovime užėmė šeštą vietą, o stūmimo veiksme - penktą. Lorenas Matevičius (svorio kategorija iki 81 kg) rovime iškovojo antrą vietą, o stūmimo veiksme - trečią. Rimgaudas Augylius (svorio kategorija iki 96 kg) ir stūmime ir rovime užėmė ketvirtas vietas. Naglis Ramanauskas (svorio kategorija iki 102 kg) rovimo veiksme užėmė trečią vietą, o stūmime liko ketvirtas.