8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

JAUNIŲ SPORTO MOKYKLOS RINKTINĖ PAGERINO RAJONO REKORDĄ

2010 m. sausio 15-16 dinomis sporto mokyklos lengvosios atletikos auklėtiniai lydimi trenerių Stasio Oželio ir Medardo Urmulevičiaus vyko į Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos pirmenybes, kurios vyko Panevėžyje.
  Puikiai Šilutę  atstovavo sporto mokyklos auklėtiniai. Dovilė Bliūdžiūtė, treniruojama S. Oželio, nugalėjo 600 m. distancijoje, antrą vietą iškovojo 300 m. distancijoje. Greta Valaitytė trišuolio rungtyje iškovojo I vietą, o komandos draugė Irutė Griciūtė šuolio į tolį rungtyje iškovojo III vietą.
  Jaunių sporto mokyklos rinktinė (Solveiga Bendžiūtė, Greta Valaitytė, Dovilė Bliūdžiūtė ir Irutė Griciūtė) estafetėje 4x200  iškovojo IV vietą, taip pagerindamos rajono rekordą (1,47,26).

Treneris M. Urmulevičius taip pat džiaugėsi pasiektais savo auklėtinių rezultatais. Toma Blaževyčiūtė trišuolio rungtyje iškovojo II vieta, šuolio į aukštį – III vietą.
Jaunimo tarpe Pailius Marcinkevičius rutulio stūmimo rungtyje iškovojo III vietą.

Sporto mokykla džiaugiasi savo auklėtinių pasiektais rezultatais ir tikisi, kad jais džiugins dar ne kartą. Taip garsindami savo ir Šilutės sporto mokyklos vardą.