8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sunkiosios atletikos turnyras Klaipėdoje

Sunkiosios atletikos turnyras Klaipėdoje

      Gruodžio 2 d. Kaipėdoje vyko tradicinis sunkiosios atletikos turnyras "Grand Prix Klaipėda 2023". Jame dalyvavo ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš Lenkijos, Latvijos ir Estijos. Turnyre dalyvavo daugiau nei 100 sportininkų. Svorio kategorijoje iki 73 kg Mantas Li-čin-chai pasipuošė bronzos medaliu. Gytis Kuturys (svorio kategorija iki 81 kg) užėmė trečią vietą. Erikas Jančenkovas (svorio kategorija iki 96 kg) įveikęs varžovus užėmė pirmą vietą. Rimgaudas Augylius (svorio kategorija iki 102 kg) užtikrintai nugalėjo varžovus ir pasipuošė aukso medaliu. Sunkiausiųjų svorio kategorijoje (virš 102 kg) Naglis Ramanauskas iškovojo bronzos medalį.