8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose

Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose

     Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionate šilutiškiai stipriausi!

    Sausio 5-6 dienomis Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių (2007-2008 m.) ir jaunimo (2006-2005 m.) čempionatai. Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai į varžybas atvyko gerai pasiruošę.

     Įspūdingiausios ir netikėčiausios buvo 4x200 m estafetinio bėgimo pergalės, kurias iškovojo merginų (Gabrielė Urniežiūtė, Goda Šiaudvytytė, Vytautė Vasiljevaitė, Džiuga Sidaravičiūtė) ir vaikinų (Nojus Petraitis, Regimantas Leikus, Rokas Mačiulaitis, Mykolas Maurius) komandos.

     Individualiai geriausiai sekėsi jauniui R. Leikui, kuris tapo nugalėtoju šuolio į tolį, trišuolio rungtyse ir jaunuolei G. Urniežiūtei, ji nugalėjo 60 m ir trišuolio rungtyse.

     Jaunių amžiaus grupėje medalius dar pavyko iškovoti R. Mačiulaičiui 60 b/b I v., K. Budvyčiui 2000 kliūtiniame bėgime II v. ir D. Sidaravičiūtei 3000 m - III v.

    Jaunimo amžiaus grupėje M. Maurius nugalėjo 600 m bėgime ir užėmė III-čią v. 60 m barjeriniame bėgime, o N. Petraitis nugalėjo 60 m b/b ir iškovojo II-ą v. 300 m bėgime, G. Šiaudvytytė 1000 m bėgime užėme III-čią vietą.

      Prie komandinės jaunių pergalės prisidėjo G. Bendikas, ir švėkšniškiai N. Žmūrikas, R. Budiukin, D. Jušas ir D. Agintaitė.

      Sportininkus ruošė treneriai Lina Leikuvienė ir Audrius Urmulevičius.