8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas Klaipėdoje

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas Klaipėdoje

        Trys medaliai lengvaatlečiams iš Lietuvos jaunučių čempionato Klaipėdoje! Rajonų komandinėje įskaitoje šilutiškiai iškovojo trečią vietą iš 25 čempionate dalyvavusių rajonų komandų.

          Sausio 20 d. Šilutės SM jaunučių komanda dalyvavo savo amžiaus (2010-2009 gimimo metai) Lietuvos čempionate.

      Mantas Budrikas tapo nugalėtoju 1000 m su kliūtimis bėgime, kuriame išsiveržė į priekį nuo pirmo bėgimo žingsnio ir lyderio pozicijos užtikrintai neužleido iki pat finišo.

        Agnė Naruševičiūtė iškovojo antrą vietą 60 m barjeriniame bėgime, kuriame nusileido tik itin pajėgiai ir metais vyresnei varžovei iš Kauno. Paruošiamajame bėgime Agnei pavyko pagerinti savo asmeninį rezultatą - 9,54 s, kuris maloniai nustebino ir sportininkę, ir trenerę.

         Trišuolio rungtyje puikiai pasirodė švėkšniškiai. Trečią vietą iškovojo Matas Paulauskas, o ketvirtą Mindaugas Urmulevičius.

        Kovingai startavo ir prie komandinės sėkmės prisidėjo 2000 m bėgusi Elinga Simaitytė - šešta vieta. Broliai Nojus ir Lukas Zuikauskai užėmė septintas vietas 2000 m ir 600 m bėgimuose. Andrėja Šimkutė liko aštunta 60 m bėgime, kuriame varžėsi beveik 50 mergaičių, o tokiame pačiame nuotolyje bėgęs Ernestas Būdvytis užėmė dvyliktą vietą. Rutulio stūmime Beatai Agintaitei pavyko iškovoti dešimtą vietą, Mykolas Nausėdas ir Paulius Gužauskas šuolio į tolį ir 600 m bėgimo rungtyse užėmė vienuoliktas vietas.

         Vasario pradžioje Lietuvos čempionatų Vilniuje ir Kaune laukia jauniai ir jaunimas. Tikimės medalių ir iš vyresniųjų.