8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautinis J. Urbšienės stalo teniso turnyras Šiauliuose

Tarptautinis J. Urbšienės stalo teniso turnyras Šiauliuose

     Šiaulių sporto centre "Dubysa" vykusiame tradiciniame XXI Julijos Urbšienės vardo tarptautiniame stalo teniso dešimtmečių mergaičių turnyre sėkmingai debiutavo Šilutės sporto mokyklos auklėtinė Aušra Rainytė (treneris Artūras Silius). Grupės varžybose ji laimėjo visas keturias partijas. Sunkiausią susitikimą žaidė su Latvijos atstove Žaklina Nikolaičenko, bet vis tik laimėjo Aušrelė - 3:2. Į finalą ji iškopė pirmu numeriu. Lemiamoje turnyro stadijoje A. Rainytė dvi partijas laimėjo, vieną pralaimėjo Vilniaus rajono atstovei Kajai Tvorogal ir liko antra. Pelnytas pirmasis tarpautinio turnyro sidabro medalis. Pirmą vietą užėmė K. Tvorogol, trečią - Ž. Nikolaičenko.