8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas Kėdainiuose

Lietuvos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas Kėdainiuose

      Sausio 18-20 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas, kuriame varžėsi ir Šilutės sporto mokyklos sportininkai. Čempionate varžėsi boksininkų komandos iš Šilutės, Telšių, Tauragės, Panevėžio rajono, Vilniaus rajono, Visagino, Jonavos, Pasvalio, Kalvarijos ir Kėdainių.

       Šilutės sporto mokyklą atstovato 6 boksininkai ir visi savo svorio kategorijose iškovojo medalius: Augustė Vaičiulytė - I vieta, Ignas Žemaitis - I vieta, Jovita Pudžmytė - I vieta, Elijus Barcevičius - I vieta, Ignas Štrapėla - I vieta. Tik Ugnė Štrapėlaitė parsivežė II vietos medalį. 

     Šios varžybos buvo vienas iš pasiruošimo etapų prieš svarbiausią sezono startą – Lietuvos jaunimo čempionatą, kuris vyks vasario 6-10 dienomis Panevėžyje.