Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Kaune

Vasario 2-3 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Šilutės sporto mokyklos komandai pavyko išlaikyti lyderių poziciją komandinėje rajonų įskaitoje, o individualiai iškovoti du bronzos medaliai.

60 m barjeriniame bėgime itin aukštą rezultatą pasiekė Nojus Petraitis - 8.30 sek., kuris jam padėjo iškovoti trečią vietą, o Mykolas Maurius užėmė septintą vietą. Puikiai šiems jaunuoliams sekėsi ir 400 m bėgime: Nojus užėmė ketvirtą, o Mykolas penktą vietą.

Sprinterė Gabrielė Urniežiūtė pirmą dieną džiugino savo rezultatu pakliūdama į 60 m finalą, o antrą dieną jau stebino iškovodama trečios vietos medalį 200 m bėgime - rez. 26,76 sek.!

Trišuolio sektoriuje ketvirtą vietą užėmė Regimantas Leikus, Andrius Milinauskas aštuntą, Mantas Stirbys dešimtą. Šuolyje į aukštį Ednaras Serapinas užėmė penktą vietą. Penkta 3000 m bėgime liko Goda Šiaudvytytė, o Kostui Budvyčiui atiteko šešta vieta. Vilmantas Retenis, žiemą iškeitęs ietį į rutulį, užėmė devintą vietą.

Varžybas vainikavo 4x200 mišri estafetė, kurią bėgo Nojus, Goda, Mykolas ir Gabrielė - iškovota ketvirta vieta.

Šiose varžybose komandų treneriams buvo įteiktos komandinės taurės už sausio 5-6 d. Šiauliuose iškovotas komandines pergales Lietuvos rajonų jaunimo čempionate.