Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas Vilniuje

Lietuvos  jaunių lengvosios atletikos čempionatas Vilniuje

Vasario 9-10 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių (gimusių 2008-2007 m) čempionatas, iš kurio Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai parsivežė du medalius, o mūsų komanda nepralenkiama rajonų įskaitoje.

Kostas Budvytis 2000 m kliūtiniame bėgime iškovojo pirmos vietos medalį, o Regimantas Leikus, šokdamas trišuolį, užėmė trečią vietą. Abu vaikinai varžybose gerino savo asmeninius rekordus.

Komandai taškus savo rungtyse iškovojo Rokas Mačiulaitis 60 m barjeriniame bėgime - 8 vieta, Džiuga Sidaravičiūtė ir Vytautė Vasiljevaitė 3000 m  - 8 ir 9 vietos, Regimantas Leikus šuolyje į tolį, o trišuolyje Deividas Jušas - devintos vietos.

Komandos treneriui Audriui Urmulevičiui buvo įteikta komandinė Lietuvos rajonų jaunių čempionato pirmos vietos taurė, kuri papildys Šilutės sporto mokyklos iškovotų taurių kolekciją.