8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas Panevėžyje

Lietuvos jaunimo bokso čempionatas Panevėžyje

    Vasario 7-10 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame paaiškėjo geriausi šalies jaunimo grupės boksininkai. Iš viso čempionate dalyvavo 112 boksininkų – 87 vyrai ir 25 moterys. Sportininkai vyrai varžėsi trylikoje svorio kategorijų. Tuo metu boksininkės moterys – dvylikoje svorio kategorijų. 

        Net šeši Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai pasipuošė medaliais: Augustė Vaičiulytė (svorio kategorija - 50 kg) - I vieta, Enrika Miknevičiūtė (iki 52 kg) - I vieta, Jovita Pudžmytė (60 kg) - II vieta, Ugnė Štrapėlaitė (66 kg) - III vieta, Vytautė Jucikaitė (virš 81 kg) - II vieta, Mažvydas Žemaitaitis (iki 92 kg) - II vieta.