8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

"Žemaitijos taurės 2024" finalinis etapas Klaipėdoje

     Klaipėdoje baigėsi "Žemaitijos taurės 2024" trečio, finalinio etapo varžybos. Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos organizuotose trijų etapų varžybose varžėsi vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus sportininkai. Pagal varžybų nuostatus buvo sumuojami dviejų geriausių etapų rezultatai ir finaliniame etape nugalėtojams, prizininkams įteiktos taurės.

     Vasario 29 d. Šilutės sporto mokyklos vaikų amžiaus (2011 m. gimimo ir jaun.) lengvaatlečiams pavyko iškovoti penkias taures: šuolyje į tolį nugalėtoju tapo Naglis Romanovas, o 60 m barjeriniame bėgime Rivaldas Šmitas. Tokiame pat bėgime bėgęs Dovydas Gricevičius ir Austėja Petrauskaitė iškovojo antros vietos taures, o 600 m bėgime antros vietos taurė įteikta Evelinai Budvytytei.

     Tą pačią dieną vykusiame Klaipėdos miesto vaikų čempionate 1000 m nuotolyje pirmą vietą iškovojo Martynas Znutas, o antrą Danielius Grikšas. Berniukai apdovanoti medaliais.

       Kovo 8 d. "Žemaitijos taurės 2024" finaliniame etape varžėsi jaunučiai (2009 m. - 2010 m.) ir jauniai (2007 m. - 2008 m.).

     Jaunučiai iškovojo tris taures: 60 m barjerinio bėgimo nugalėtojos taurė įteikta Agnei Naruševičiutei, o antros vietos taurės iškovotos Manto Budriko 1000 m bėgime ir Mykolo Nausėdos šuolyje į tolį.

      Jauniai iškovojo penkias taures: nugalėtojais tapo 1000 m bėgime Kostas Budvytis ir 60 m barjeriniame bėgime Rokas Mačiulaitis, antrą vietą užėmė trišuolyje Regimantas Leikus ir 1000 m bėgusi Džiuga Sidaravičiūtė, o Vytautė Vasijevaitė šiame nuotolyje iškovojo trečią vietą.

      Šiomis varžybomis lengvaatlečiai baigė sėkmingą žiemos uždarų patalpų sezoną.