8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautinis dziudo turnyras Alytuje

Tarptautinis dziudo turnyras Alytuje

    Šių metų kovo 9 dieną Alytuje vyko tarptautinis dziudo turnyras "JUDO ANIMAL PLANET 2024". Jame dalyvavo 650 dziudo kovotojių iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Norvegijos ir Lietuvos. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą atstovavo šešiolika sportininkų. Turnyro medaliais pasipuošti pavyko tik trims šilutiškiams. Rapolas Vasiliauskas savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą. Benas Burba finale nusileido Plungės atstovui ir liko antras. Trečiąją vietą iškovojo Tadas Kazlauskas. Kitiems po pralaimėjimų teko pasitraukti iš turnyro kovų. Turnyre vyko ir komandinės varžybos. Šilutės komanda dėl trečios vietos pralaimėjo Vilniaus komandai ir liko penkti.