8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras Telšiuose

Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras Telšiuose

     Kovo 11 d. Telšiuose vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras "Nepriklausomybės taurė", skirtas pažymėti Nepriklausomybės dieną. Turnyre varžėsi sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Šilutės rajoną ir Šilutės sporto mokyklą atstovavo šeši mokyklos auklėtiniai: Matas Gricius, Mantas Li čin chai, Erikas Jančenkovas, Rimgaudas Augylius, Gintaras Tlembetovas ir Matas Raišutis. Trys sportininkai pasipuošė medaliais. Svorio kategorijoje iki 73 kg Matas Gricius tapo čemionu, o Mantas Li čin chai pelnė trečiosios vietos medalį. Svorio kategorijoje iki 102 kg Rimgaudas Augylius laimėjo antros vietos medalį. Gintaras Tlembetovas (svorio kategorija iki 61 kg), pirmą kartą dalyvavęs tokio lygio varžybose, užėmė septintą vietą. Erikas Jančenkovas (svoris 92,1 kg) užėmė ketvirtą vietą, o Matas Raišutis (svoris 77,6 kg) liko devintas.