8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Juknaičių pagrindinės mokyklos komanda - stipriausia Respublikoje

Juknaičių pagrindinės mokyklos komanda - stipriausia Respublikoje

     Šių metų balandžio 12 d. VšĮ "Šilutės sportas" salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" estafečių finalinės varžybos. Į finalo ketvertą vietą iškovojo ir Juknaičių pagrindinės mokyklos pradinių klasių komanda. Be mūsų rajono komandos finale dalyvavo Skuodo r. Ylakių gimnazija, Radviliškio r. Baisogalos mokykla-darželis ir Kauno r. Babtų gimnazija. Tokio lygio Lietuvos mokyklų  žaidynių varžybos rajone vyko pirmą kartą, todėl sulaukė nemažai dėmesio: varžybas stebėjo rajono savivaldybės vadovai, o palaikyti savo komandą atvyko Juknaičių pagrindinės mokyklos direktorė kartu su vaikų tėveliais. 

       Varžybų dalyviai turėjo susirungti aštuoniose vikrumo, tikslumo ir greičio reikalaujančiose rungtyse. Visos komandos buvo pasiruošusios puikiai, noras laimėti degė visų vaikų akyse. Tačiau jaudulys ir per didelis skubėjimas kišo koją kai kurioms komandoms, todėl klaidų išvengti nepavyko. Varžybų pradžią labai sklandžiai pradėjo Juknaičių pagrindinės mokyklos komanda: pirmąją rungtį jie įveikė puikiai ir finišavo pirmieji. Dar dvi rungtis juknaitiškiams pavyko užbaigti pirmiems. Stiprūs varžovai daugiau neleido juknaitiškiams nugalėti nė vienoje rungtyje, tačiau atkaklūs ir kovingai nusiteikę vaikai iškovojo antrąsias vietas net trijose rungtyse. Nors paskutinės dvi rungtys mūsiškiams ir nesusiklostė sklandžiai - jas užbaigė paskutinieji - tačiau sukrautas pirmų ir antrų vietų kraitis leido mėgautis saldžia pergale. Sidarbo medaliais pasipuošė Kauno r. Babtų gimnazijos komanda, trečia vieta atiteko Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio komandai. Be prizinės vietos liko Skuodo r. Ylakių gimnazijos komanda.

         Komandas pasveikino ir padovanojo kamuolius Šilutės rajono savivaldybės vicemeras Tomas Budrikis ir mero patarėja Vaidutė Armonienė. Medalius ir taures, papuoštus "Lietuvos mokyklų žaidynių" logotipais, iš Vilniaus atvežė ir stebėjo varžybas Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros renginių koordinatorius Tomas Stankevičius.