8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

4X200 ESTAFETINIAME BĖGIME PAGERINTAS RAJONO REKORDAS

Kaune 2010 m. vasario 5-6 dienomis vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybės.  Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su savo treneriais, S. Oželiu ir M. Urmulevičium vyko į pirmenybes išbandyti savo jėgų.
 
Kad dalyvauti Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse, sporto mokyklos auklėtiniai turėjo pasistengti zoninėse varžybose, Klaipėdoje. Tik užėmę pirmąsias vietas iškovojo teisę dalyvauti Finalinėse varžybose, Kaune.  Taip pat lengvaatlečiams, kurie iškovojo I-VI vietas Lietuvos rajono jaunių pirmenybėse, buvo suteikta teisę ginti sporto mokyklos vardą Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse. Taigi į jas pateko 8 sporto mokyklos auklėtiniai: Toma Blaževičiūtė, Paulius Kasparavičius, Linas Starkutis, Dovilė Bliūdžiūtė, Greta Valaitytė, Andrius Barzdys, Irutė Griciūtė, Greta Budrikaitė.
 
4x200 estafetiniame bėgime, jaunės: Dovilė Bliūdžiūtė, Irutė Griciūtė, Greta Budrikaitė ir Greta Valaitytė (treneris S. Oželis) aplenkė Utenos, Kalvarijos, Kauno-I ir Klaipėdos komandas ir iškovojo II vietą. Nusileido tik Vilniuas-I komandai. Varžybų metu Klaipėdos komanda pametė lazdelę, o Kauno-I komanda pažeidė lengvosios atletikos taisykles.
 
Keturios sportininkės džiaugiasi 4x200 estafetiniame bėgime išbėgusios per 1,55,24 taip pagerinusios rajono rekordą, kuris taip pat priklausė joms 1,57,60, kuris buvo pasiektas Panevėžyje vykusiame Lietuvos rajono pirmenybėse. Treneris džiaugiasi savo auklėtinėmis ir tikisi, kad šios keturios merginos dar ne kartą džiugins savo pasiektais rezultatais.
 
Trišuolio rungtyje Toma Blaževičiūtė (treneris M. Urmulevičius) iškovojo VIII vietą, o trenerio S. Oželio auklėtinė Greta Valaitytė liko X vietoje. Taip pat ji šuolio į tolį rungtyje užėmė VIII vietą.
 
Lietuvos jaunių pirmenybėse trenerio M. Urmulevičiaus auklėtiniai Linas Starkutis šuolio į aukštį rungtyje   užėmė III vietą, Tomos Blaževičiūtės IV vietą.