8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Klaipėdos atviras lengvosios atletikos vaikų čempionatas

Klaipėdos atviras lengvosios atletikos vaikų čempionatas

    Gegužės 23 d. Šilutės sporto mokyklos jauniausieji lengvaatlečiai dalyvavo Klaipėdos atvirame lengvosios atletikos vaikų čempionate, kuriame pavyko iškovoti apdovanojimus ir gerinti asmeninius rezultatus. Nugalėtoja 60 m barjeriniame bėgime tapo Austėja Petravičiūtė, o berniukų tarpe Dovydas Gricevičius užėmė antrą vietą. Šuolyje į tolį nugalėjo Elijus Mauricas, o mergaičių tarpe Austėja Paldauskaitė užėmė ketvirtą vietą. 1000 m bėgimuose nugalėjo Evelina Budvytytė ir Martynas Znutas. Justė Lileikyte 60 metrų bėgime pakliuvo į finalinį aštuntuką, kuriame gerino savo asmeninį rezultatą. Puikiai 300 m bėgimą įveikė Smiltė Šiaudvydytė - užimta penkta vieta.