8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos sunkiosios atletikos jaunimo čempionatas Šilutėje

Lietuvos sunkiosios atletikos jaunimo čempionatas Šilutėje

    Šių metų gegužės 17 d. Šilutės sporto mokykloje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos jaunimo (iki 20 metų ir jaunesni) čempionatas. Čempionate dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Panevėžio, Klaipėdos, Marijampolės, Alytaus, Telšių, Jurbarko, Plungės, Anykščių, Rokiškio, Šilalės, Gargždų - iš viso virš 190 dalyvių. Šilutės sporto mokyklą atstovavo 6 sportininkai. Trys iš jų tapo prizininkais. Svorio kategorijoje iki 73 kg Matas Gricius užėmė penktą vietą. Mantas Li čin chai liko septintas, o Ignas Saldauskas tenkinosi vienuolikta vieta. Svorio kategorijoje iki 89 kg Gytis Kuturys pasipuošė bronzos medaliu. Erikas Jankčenkovas svorio kategorijoje iki 96 kg užėmė antrą vietą. Geriausiai čempionate sekėsi Rimgaudui Augyliui, kuris svorio kategorijoje iki 109 kg tapo nugalėtoju.