8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Jaunieji mokyklos auklėtiniai patyrė pergalės džiaugsmą

Jaunieji mokyklos auklėtiniai patyrė pergalės džiaugsmą

Devynerių - dešimties metų krepšininkai varžėsi turnyre „Šilutės žiema - 2010“. Kurį organizavo Šilutės sporto mokyklos treneris Alius Rauluševičius, jo auklėtiniai ir iškovojo nugalėtojų titulus, aplenkę Plungės ir Klaipėdos bendraamžius.

Pirmose rungtynėse Šilutės SM jaunieji krepšininkai 53:30 nugalėjo Plungės bendraamžius, antrosiose šilutiškiai po atkaklios kovos 30:28 įveikė klaipėdiečius ir tapo nugalėtojais.
Varžybose dėl III-IV vietų Plungės SM ir Klaipėdos KM krepšininkų susitikimas baigėsi 32:27 plungiškių pergale. O Šilutės SM-2 komanda 37:45 nusileido klaipėdiečiams, 17:30 - plungiškiams ir liko ketvirta. Į geriausių žaidėjų sąrašą pateko ir šilutiškiai Povilas Misevičius bei Tautvydas Rimkus. Baudų mėtymo konkurse nugalėjo Gvidas Pupšys - įmetė 8 iš 10 galimų, o tritaškių - Dovydas Vėlyvis - 5 iš 10. Turnyro prizininkai apdovanoti sporto mokyklos ir tėvelių įsteigtais prizais ir saldumynais.