8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas Druskininkuose

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas Druskininkuose

        Birželio 14-15 dienomis Druskininkuose Lietuvos sporto centro sporto komplekse "Druskininkai" vyko Lietuvos jaunučių (2010-2009 gimimo metai) lengvosios atletikos čempionatas, kuriame varžėsi ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Linos Leikuvienės ir Audriaus Urmulevičiaus auklėtiniai. Nepaisant ilgos kelionės ir itin didelės konkurencijos, visi šilutiškiai garbingai kovėsi - iškovota komandinė II vieta rajonų grupėje (sportininkų 1-16 užimtos vietos komandai davė taškus).

     Individualiai geriausiai sekėsi Agnei Naruševičiūtei, kuri 300 m barjeriniame bėgime iškovojo trečią vietą, o 100 m barjerinio bėgimo finaliniame bėgime finišavo penkta. Abi dienas Agnė gerino savo asmeninius rezultatus.

        Mantas Budrikas taip pat iškovojo trečios vietos medalį 1500 m kliūtiniame bėgime, o 3000 m nuotolyje užėmė šeštą vietą. Elingai Simaitytei 1500 m bėgime pavyko iškovoti ketvirtą vietą, o 2000 m - šeštą. Trišuolio rungtyje šeštą vietą užėmė Matas Paulauskas, aštuntą -  Mindaugas  Urmulevičius, dešimtą - Mykolas Nausėdas. 3000 m bėgime Lukas Zuikauskas užėmė dešimtą vietą, ieties metimo rungtyje Beata Agintaitė - aštuntą vietą, Eda Bendžiūtė - dešimtą vietą, Mindaugas Urmulevičius - dvyliktą vietą. 300 m barjeriniame bėgime Mykolas Nausėdas užėmė vienuoliktą vietą.