8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mokyklos auklėtinis M.Vilkas - šalies jaunimo čempionas

18-metis Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Matas Vilkas iškovojo puikią pergalę Lietuvos jaunimo stalo teniso čempionate Vilniuje, kur kovojo 16 stipriausių šalies stalo tenisininkų, suskirstytų į 4 pogrupius.
  M.Vilkas savo pogrupyje nugalėjo varžovus iš Vilniaus, Mažeikių ir Panevėžio, iškovojo I vietą ir kartu su panevėžiečiu D.Ščevinsku iškopė į finalą.
Ketvirtfinalyje po nelengvo susitikimo 3:1 jis įveikė A.Domeiką iš Mažeikių, pusfinalyje 3:1 - panevėžietį A.Preidį, o finale antrą kartą nugalėjo D.Ščevinską 3:1 ir pelnytai laimėjo šalies jaunimo čempiono titulą..
Dvejetų varžybose M.Vilkas ir A.Macaitė iš Laukuvos taip pat pelnė III vietą.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose