8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Stipriausi svarsčio kilnojimo varžybose vainutiškiai

Stipriausi svarsčio kilnojimo varžybose vainutiškiai

Antrą kartą Šilutės sporto mokykla (direktorius Aivaras Lileikis), sunkiosios atletikos sporto salėje surengė rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo varžybas. Nugalėtojų vardą iškovojo Vainuto vidurinės mokyklos komanda.
 

Varžybose dalyvavo 8 Šilutės rajono bendrojo lavinimo mokyklų komandos - 5 komandos kaimo vietovių ir 3 miesto. Sportininkai varžėsi dviejose rungtyse - stūmimo bei rovimo kaire ir dešine rankomis. Ypač puikiai varžybose pasirodė Vainuto vidurinės mokyklos komanda, surinkusi 123 taškus ir iškovojusi varžybų nugalėtojos vardą, bei teisę atstovauti pamario kraštą tarpzoninėse varžybose.

Tarp miesto mokyklų I vietą iškovojo Šilutės pirmoji gimnazija - 96 taškai. Antrąją vietą užėmė Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos komanda - 49 taškai ir trečioje vietoje liko Pamario pagrindinės mokyklos atletai surinkę  44 taškus.

Sportininkams puikiai sekėsi ir asmeninėse varžybose. 68 kg svorio kategorijoje nugalėtoju tapo Algirdas Vilkys iš Švėkšnos jis 16 kg svarstį stūmė 22 kartus (rovimo pratime 60 kaire ranka ir 71 dešine ranka).

73 kg svorio kategorijoje I vietą iškovojo Voldemaras Horbutas iš Žemaičių Naumiesčio 16 kg svarstį stūmė 20 kartų (rovimo pratime 50 ir 76). 78 kg sv. kategorijoje I vietą iškovojo vainutiškis Ramūnas Kavaliauskas svarstį stūmė 18 kartų ( rovimo pratime 62 ir 60).

Atkakli kova vyko 85 kg sv. kategorijoje. Čia nenugalimas buvo vilkytiškis Gytis Pakalniškis vienodai surinkęs taškų su Šilutės pirmosios gimnazijos sportininku Mindaugu Gudavičiumi. Kadangi Gytis buvo lengvesnis 0,5 kg, todėl jam buvo skirta I vieta. 16 kg svartį jis stūmė net 30 kartų (rovimo pratime 55 ir 55). Mindaugas svarstį stūmė 28 kartus (rovimo pratime 44 ir 70). III vietą iškovojo Edvardas Marozas iš Vainuto. Jis svarstį stūmė taip pat 30 kartų (rovimo pratime 53 ir 51).

Pirmas vietas taip pat iškovojo Arūnas Strauka iš Žemaičių Naumiesčio ir Justinas Jakubaitis iš Vainuto.

Absoliučiu rajono mokinių svarsčių kilnojimo čempionu tapo Ramūnas Kavaliauskas iš Vainuto vidurinės mokyklos dalyvavęs 78 kg svorio kategorijoje.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose