Nugalėjo Katyčių merginos ir Vainuto vaikinai

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono kaimo mokyklų krepšinio 3 prieš 3 varžybose dalyvavo 7 merginų ir 9 vaikinų komandos. Pirmąsias vietas vėl iškovojo Katyčių pagrindinės mokyklos merginų ir Vainuto vidurinės vaikinų komandos.

Rajono krepšinio varžybos tarp merginų ir vaikinų komandų vyko dviejuose pogrupiuose. Merginų 1 pogrupyje I vietos neužleido Švėkšnos krepšininkės, aplenkusios Vainuto, Žemaičių Naumiesčio, Kintų komandas. Kitame pogrupyje prizines vietas laimėjo Katyčių, Vilkyčių ir Usėnų mokyklų trejetai.
Pusfinalyje Katyčių krepšininkės 13:1 parklupdė Vainuto merginų komandą, o Švėkšnos merginu komanda 10:6 įveikė Vilkyčių krepšininkes. Katyčių ir Švėkšnos krepšininkių finalinė dvikova baigėsi 6:3 katytiškių L.Vaičiulytės, E.Berneckytės, E.Tubutytės ir V.Vaitkutės pergale. Joms vėl atiteko nugalėtojų titulas ir Šilutės sporto mokyklos I vietos medaliai.
II vieta atiteko švėkšniškėms, varžybose dėl III vietos Vainuto krepšininkės 9:4 nugalėjo Vilkyčių komandą ir pasipuošė medaliais.
Atkakliai vyko vaikinų varžybos pogrupiuose ir finale. I pogrupyje I ir II vietas laimėjo ir į pusfinalį iškopė Vainuto ir Švėkšnos komandos, toliau vietas pasiskirstė Katyčiai, Saugos ir Usėnai. Kitame pogrupyje nugalėjo Žemaičių Naumiesčio, II vietoje Kintų, toliau Juknaičių ir Vilkyčių komandos.
Pusfinalyje švėkšniškiai 7:6 įveikė naumiestiškius, o vainutiškiai 5:3 - kintiškius.
Finale po atkaklios dvikovos Vainuto krepšininkai M.Jucikas, P.Ežerinskas, R.Kavaliauskas, R.Kuliešius 9:8 įveikė švėkšniškių pasipriešinimą ir antrą kartą tapo čempionais. Švėkšnos komandai atiteko II vieta.
Mažajame finale dėl III vietos varžėsi Kintų ir Žemaičių Naumiesčio komandos. Prizinę vietą laimėjo Kintai.