8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

EVALDAS PETRAUSKAS - PASAULIO VICEČEMPIONAS

EVALDAS PETRAUSKAS - PASAULIO VICEČEMPIONAS

Lietuvos rinktinės boksininkas, buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis, Evaldas Petrauskas Azerbaidžano sostinėje Baku, pasaulio jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionate iškovojo sidabro medalį.

Buvęs Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtinis, dabar laikinai sportuojantis Lietuvos olimpiniam centre, svorio kategorijos iki 60 kg finale, pirmadienį 3:4 nusileido savo bendraamžiui iš Indijos Krišanui Vikui. Tai aukščiausias Lietuvos jaunųjų boksininkų pasiekimas šalies istorijoje. Iki šiol pasaulio jaunimo čempionatuose Lietuvos boksininkai dusyk (2006 ir 2008 metais) pelnė bronzos medalius. Kelialapį į pirmąsias jaunimo olimpines žaidynes Singapūre jau užsitikrinęs E. Petrauskas pakeliui į finalą įveikė keturis varžovus iš Pietų Korėjos, Italijos, Azerbaidžano ir Australijos. E. Petrauskas 2008 metais tapo Europos jaunių, o pernai - Europos jaunimo čempionu.