8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

MOKYKLOS IRKLUOTOJAI ŠĮ SEZONĄ PRADĖJO SU 5 AUKSO IR 3 SIDABRO MEDALIAIS

MOKYKLOS IRKLUOTOJAI ŠĮ SEZONĄ PRADĖJO SU 5 AUKSO IR 3 SIDABRO MEDALIAIS

Gegužės 8-9 dienomis Šiauliuose Talkšos ežere vyko Lietuvos moksleivių baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės. Tai buvo pirmosios respublikinės mšio sezono varžybos. Jose dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestų bei visų kitų baidarių/kanojų  irklavimą kultivuojančių rajonų komandos.

Oras sportinikų nelepino – pūtė stiprus priešinis vėjas, protarpiais su lietumi. Varžybos individualios,  varžytasi 200 m. ir 500 m. nuotoliuose, vienvietėmis ir dvivietėmis valtimis.
Sėkmingai šiuose varžybose kovojo mūsų jaunoji sporto mokyklos baidarininkė Gintė Jakaitė. Ji iškovojo net keturis medalius: vienvietė 200 m. ir 500 m. distancijose pelne sidabrą, o dviviete drauge su zarasiete Jelena Ovčinikovaite 200 m. distancijoje buvo pirmos, 500 m. – antros.

Net po du aukso medalius pelnė Edvinas Vainorius ir Geraldas Vitkauskas. Startavę dviviete baidare 200 m. ir 500 m. distancijose.

Kiti mūsų sporto mokyklos irkluotojai pasirodė kukliau. Andrius Rauktys su Tomu Šeršen startavę dviviete baidare 500 m. ir 200 m. nuotoliuose atitinkamai buvo penkti ir šešti, o Erika Golubovskytė su Ingrida Baužaite abejuose nuotoliuose buvo ketvirtos. 

Kristina Chochlovaitė vienviete baidare 500 m. distancijose buvo devinta, o dviviete su A. Skarbaliūte – septintos. Tadas Čižauskas su Mariumi Radzevičiumi taip pat devinti.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose