8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sporto mokyklos irkluotojos - Lietuvos vicečempionės

Sporto mokyklos irkluotojos - Lietuvos vicečempionės

Liepos 24-25 dienomis, Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Tai pagrindinės sezono varžybos ir atranka į Europos čempionatą, į kurias susirenka patys stipriausi Lietuvos irkluotojai. Šioms varžyboms ruošėsi ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, nepaisant labai karšto oro, treniruodamiesi du kartus per dieną, pagal trenerių B. Bartušienės ir N. Bartušio parengtas programas.

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate, Šilutę atstovavo 5 geriausi sporto mokyklos auklėtiniai ir 1 irklavimo klubo sportininkas. Sunkios treniruotės ir užsibrėžto tikslo siekimas davė rezultatus. Šilutės sporto mokyklos auklėtinės Erika Golubovskytė ir Ingrida Baužaitė dviviete baidare, 500 m. distancijoje tapo vicečempionėmis, iškovodamos sidabro medalius. Šios merginos plaukdamos keturviete baidare, jungtiniame ekipaže su Visagino ir Marijampolės atstovėmis, 500 m. distancijoje užėmė trečiąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliais.

Aukštas vietas iškovojo ir sporto mokyklos vaikinai, visi ekipažai iškovojo teisę dalyvauti finaliniuose plaukimuose.

Galutinėje įskaitoje Andrius Rauktys ir Tomas Šeršen, dviviete baidare, 1000 m. distancijoje iškovojo 5 – ąją vietą.  Andrius Rauktys, Tomas Šeršen, Aurimas Sokolovas ir Edgaras Ivanovas, keturviete baidare, 1000 m. ir 200 m. distancijose užėmė šeštąsias vietas.

Tai išties labai aukšti rezultatai įvertinant tai, kad šiame čempionate vyko atranka į Europos čempionatą ir dalyvavo tokios irklavimo žvaigždės kaip, Europos ir pasaulio čempionai R. Labuckas, T. Gadeikis, J. Šuklinas, bei kiti, labai pajėgūs irkluotojai iš Rusijos. Čempionate dalyvavo rekordiškai didelis komandų ir dalyvių skaičius, taigi konkurencija labai didelė. Sveikiname su iškovotais medaliais sporto mokyklos merginas ir su aukštais rezultatais vaikinus.

Sveikiname su iškovotais medaliais sporto mokyklos merginas ir su aukštais rezultatais vaikinus.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose