8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

DEIVIDAS PUKIS EUROPOS JAUNIŲ ČEMPIONAS

DEIVIDAS PUKIS EUROPOS JAUNIŲ ČEMPIONAS

2010 m. vasarą vykusiame Europos jaunių krepšinio čempionate Lietuvos jaunių rinktinė nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo iškovojo čempionės titulą. Jų tarpe žaidė ir buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Deividas Pukis.

Šių metų  rugpjūčio 1 d. pilnutėlėje Vilniaus „Siemens“ arenoje Lietuvos jaunių rinktinė sutriuškino Rusų krepšininkus ir tapo Europos jaunių krepšinio čempione. Sidabras atiteko Rusijos rinktinei, bronza – Latvijos rinktinei.
Visą Europos jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionatą puikiai rungtyniavęs ir daugelį nustebinęs šilutiškis Deividas Pukis nemažino apsukų ir finale. Dar pirmoje rungtynių dalyje krepšininkas patyrė traumą, tačiau net ir jausdamas skausmus sugebėjo įmesti 21 tašką, pataikydamas 5 tolimus metimus iš 10 bandymų, bei padėti mūsiškiams iškovoti Senojo žemyno aukso medalius.

 Deividas Pukis taip pat pateko įį naudingiausių čempionato žaidėjų penketuką.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose