8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Evaldas Petrauskas Singapūre iškovojo aukso medalį

Evaldas Petrauskas Singapūre iškovojo aukso medalį

Paskutinis jaunųjų Lietuvos sportininkų startas Singapūro jaunimo olimpinėse žaidynėse vainikuotas dviem aukso medaliais. Boksininkai Ričardas Kuncaitis ir Evaldas Petrauskas (buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis) kovose dėl aukščiausio olimpinio apdovanojimo užtikrintai įveikė priešininkus, ir jų garbei Singapūre dukart iš eilės skambėjo Lietuvos himnas.

Šilutiškis  Evaldas Petrauskas svorio kategorijos iki 60 kg finale įtikinamai 13:4 (2:1, 5:0, 6:3) nugalėjo australą Brettą Matherą. Bronzos medalį šioje kategorijoje pelnė pasaulio jaunių čempionas Kristianas Vikas iš Indijos.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose