8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

ROKAS PAULIKAS - LIETUVOS JAUNUČIŲ ČEMPIONAS

Šilutės sporto mokykloje dziudo lankantis Rokas Paulikas, treneris Rimvydas Lukošius, Elektrėnuose iškovojo šalies jaunučių (13-15 m.) sporto žaidynių čempiono vardą.
  

Kelialapį į šalies jaunučių sporto žaidynių dziudo varžybų finalą Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Rokas Paulikas pelnė zoninėse atrankos varžybose. Jos vyko Šiauliuose, kur Rokas užėmė pirmą vietą. Jis įveikė visus savo svorio kategorijos (73 kg) varžovus.
  

Sėkmingai R. Paulikas kovojo ir Elektrėnuose. Rokas nugalėjo penkis varžovus ir tapo žaidynių čempionu. Tai nebuvo staigmena treneriui R. Lukošiui – iš kiekvienų varžybų jo auklėtinis grįžta prizininku.
Rokas treniruojasi penkti metai, nestokoja darbštumo ir ištvermės, dega noru nugalėti.  Jo mėgstamiausias veiksmas ant tatamio – metimas per pečius.