8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

PRASIDĖJO LMKL 2010-2011 M. ČEMPIONATAS

Šilutės sporto mokyklos krepšininkai nesenai pradėjo Lietuvos Moksleivių Krepšinio lygos 2010-2011 m. čempionatą. Jame dalyvauja 4 krepšinio komandos. Čempionatas vyks iki vasario mėnesio, bet jei komandos pateks į atkrintamąsias varžybas jų pabaiga nusimato kovo mėnesį.

 1998 m. gimimo komandą treniruoja treneris Alius Rauluševičius. Ši komanda žaidžia III divizione. Šilutės sporto mokyklos jaunieji krepšininkai jau sužaidė 4 varžybas. Trejuose varžybose jie iškovojo pergalę ir tik vienose patyrė pralaimėjimą. Išvykoje į Gargždus šilutiškiai 50:87 nugalėjo Gargždų komandą. Rezultatu 44:56 Šilutės komanda laimėjo prieš Kretingos SM II komandą, o varžybose, kurios žaistos namuose prieš Kelmės SM, rezultatu 102:14 šilutiškiai dar kartą įrodė, kad šiam sezonui yra rimtai nusiteikė. Išvykoj į Telšius rezultatu 81:63 mūsų mokyklos auklėtiniai nusileido telšiškiams. Tikimės, kad po vieno pralaimėjimo jaunieji krepšininkai tik dar labiau stengsis ir mūsų sporto mokyklai padovanos dar ne vieną pergalę.

1998 m. gim. Šilutės SM komanda  dar žais:
Lapkričio mėnesį su Klaipėdos rajono VJSM, Akmenės SC, Tauragės VJSM.
Gruodžio mėnesį su Kretingos SM II, Kelmės SM, Telšių SRC.

1997 m. gimimo komandą treniruoja treneris Kęstutis Šernius. Ši komanda žaidžia II divizione ir sužaidusi trejas varžybas dar nepatyrė pralaimėjimo. Visos varžybos sužaistos namuose: Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams pergalę: Šilutės SM – Sabonio KC-AINERA 81:38, Šilutės SM- Mažeikių SM-NAFTA 67:59 ir Šilutės SM – Kretingos SM II – BLUM BALTIC 84:56. Tikimės, kad ir išvykose mūsų krepšininkams seksis gerai. Ir dar pradžiugins mus visus ne viena pergalę.
1997 m. gim. Šilutės SM komanda  dar žais:
Lapkričio mėnesį su Tauragės SM-Nomera, Kauno KM- „Perkūnas“, Marijampolės ŽSM.
Gruodžio mėnesį su Kėdainių SM-Pikenrolas, Sabonio KC-Ainera.

 

 1996 m. gimimo komandą treniruoja trenerė Loreta Stančiauskienė. Ši komanda taip sužaidė keturias varžybas ir patyrė tik vieną pralaimėjimą. Išvykoje į Tauragę rezultatu 59:72 šilutiškiai įrodė, kad yra stipresni už bendraamžius. Varžybose prieš Skuodo KKLL komandą Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai rezultatu 63:86 įveikė skuodiškius ir galėjo džiaugtis dar viena pergale. Sakoma, kad namų sienos visada padeda žaisti geriau. Varžybose su Plungės SM – Viesulas mūsų krepšininkai nenuvylė sirgalių ir rezultatu 73:57 iškovojo pergalę trečią kartą iš eilės. Išvykoje į Klaipėdą prieš V. Knašiaus SM II komandą šilutiškiai nusileido rezultatu 70:63.
1996 m. gim. Šilutės SM komanda  dar žais:
Lapkričio mėnesį su Telšių SRC, Tauragės SM-Nomera, Akmenės SCI, Kretingos SM I, Akmenės SC II.
Gruodžio mėnesį su Kretingos SMII-BLUM Baltic, Tauragės VJSM, Skuodo KKSC, Plungės SM-Viesulas.

 1994 m. gimimo komandą treniruoja treneris Dainius Gricevičius. Jo auklėtiniai taip pat sužaidė trejas varžybas. Pirmąsias varžybas namuose su Palangos SC rezultatu 80:58 šilutiškiai laimėjo, o varžybose su Klaipėdos komandą Pyštos Ir Tritai rezultatu 64:59 Šilutės SM komanda nusileido bendraamžiams. Išvykoje į Pagėgius rezultatu 52:84 mūsų sporto mokyklos auklėtiniai pasirodė geriau ir pelnė dar vieną pergalę.
1994 m. gim. Šilutės SM komanda  dar žais:
Lapkričio mėnesį su Tauragės VJSM, Telšių SRC, Akmenės SC, Klaipėdos KM.
Gruodžio mėnesį su Klaipėdos rajono VJSM, Pagėgių PUM, Palangos SC, pyštos ir tritai.

1992 m. gimimo komandą treniruoja treneris Petras Jonikas. Ši komanda ruošiasi rajono pirmenybėms ir kitiems turnyrams.

1999 m. gimimo komandą treniruoja treneris Alius Rauluševičius. Šios komandos „Pirmo iššūkio“ varžybų sezonas prasidės po Naujųjų Metų.

Akimirkos iš varžybų