8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

TOMAS LI-ČIN-CHAI ĮVEIKĖ SPORTO MEISTRO NORMATYVĄ

Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate Klaipėdoje septyniolikmetis Tomas Li-čin-chai (treneris Laimis Li-čin-chai) įvykdė sporto meistro normatyvą.

  Tomas Li-čin-chai (sv. kat. 77 kg) iš Klaipėdos parsivežė du sidabro medalius. Ir raudamas, ir stumdamas svorį užėmė antras vietas. Tomas išrovė 106, išstūmė 130 kg. Iš 6 atliktų bandymų 5 buvo sėkmingi. Trečiu rovimo veiksmu Tomas iškėlė 109 kg, tačiau bandymas nebuvo įskaitytas dėl tuo pat metu nuskambėjusio elektroninio signalo: baigėsi bandymui atlikti skirta minutė, Tomas nespėjo. Nepaisant to, mūsiškio iškelti svoriai suteikė jam teisę vadintis nacionalinės kategorijos sportininku, tai yra jis įvykdė sporto meistrui keliamus normatyvus.
 

Dviem  veiksmais T. Li-čin-chai iškėlė 236 kg – antra vieta. Tomas – Šilutės sunkiosios atletikos viltis.