8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

„Lietuvininkų vilties“ premija - Evaldui Petrauskui

„Lietuvininkų vilties“ premija - Evaldui Petrauskui

„Lietuvininkų vilties“ premija pasiekė savo vienuoliktąjį laureatą, ja Šilutės pirmosios gimnazijos pilnutėlėje salėje buvo iškilmingai apdovanotas sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtinis Evaldas Petrauskas.

Penktadienį, lapkričio 19 dieną Šilutės pirmosios gimnazijos salėje vyko „Lietuvininkų vilties“ premijos vienuoliktojo laureato boksininko Evaldo Petrausko pagerbimas. Tradiciškai pirmasis naująjį laureatą sveikina praėjusių metų šios garbingos premijos laureatas, todėl renginį pradėjo Gražvydas Raila ir jo vadovaujamas pučiamųjų orkestras „Pamarys“. Neįprastai, teatralizuotu vaidinimu naująjį laureatą sveikino pirmosios gimnazijos atstovės. Jo pasveikinti atvyko ir Traksėdžių pagrindinės mokyklos, kurioje laureatas įgijo vidurinį išsilavinimą, pedagogai.


Prieš pakviečiant į sceną patį laureatą, jo nuopelnus išvardino renginį vedęs Marijus Budraitis, o jų išties nemažai. Būdamas dar tik aštuoniolikos Evaldas Petrauskas jau gali pasigirti 2006-ųjų metų Europos jaunučių čempionato bronzos laimėjimu, 2007-ųjų metų Europos jaunių čempionato sidabro medaliu, 2008-ųjų metų Europos jaunių čempionato aukso medaliu, 2009-ųjų metų Europos jaunimo čempionato aukso medaliu ir, žinoma, pirmą kartą surengtuose 2010-ųjų pasaulio jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse iškovotu pasaulio čempiono titulu.

 „Šiandieninis laureatas yra ta tikroji viltis, iš kurios Pamario krašto sporto visuomenė tikisi olimpinio medalio. Žinoma jį iškovoti nėra taip paprasta. Tai, kad mes šiandien apdovanojame „Lietuvininkų vilties“ premija Evaldą Petrauską tai yra ir visos sporto mokyklos pagerbimas ir ilgamečio jo trenerio Vinco Murausko pagerbimas, kuris trisdešimt devynis metus dirba Šilutės sporto mokykloje.“ – kalbėjo Marijus Budraitis.

Į sceną aidint audringiems plojimams išėjusiam Evaldui Petrauskui „Lietuvininkų vilties“ premiją įteikė Šilutės savivaldybės vadovai Virgilijus Pozingis, Jonas Jaunius ir Šarūnas Laužikas.

Evaldas Petrauskas, paklaustas ką jam reiškia tas nedidelis miestelis Šilutė, sakė – „Tai man tėvynė, šeima, čia aš susikūriau, pradėjau sportuoti, čia man labai didelė garbė grįžti, sugrįžti ir sportuoti toliau.“
Šalia Evaldo buvo pakviesti bei pagerbti jo mama Svetlana, tėtis Algis, jaunesnis broliukas Lukas ir žmogus, kuris ir atvedė jį į sportines aukštumas, tai jo treneris Vincas Murauskas.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose