8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

ŠILUTĖS SPORTO MOKYKLOS KALĖDINIS VAKARAS

ŠILUTĖS SPORTO MOKYKLOS KALĖDINIS VAKARAS

Šilutės sporto mokykla gruodžio 15 dieną, surengė nuotaikingą kalėdinį renginį savo auklėtiniams.
Gausiai susirinkusius sveikino rajono meras Virgilijus Pozingis, jo pavaduotojas Jonas Jaunius, sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis ir VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius. Taip pat buvo apdovanota 10 geriausių mokyklos sportininkų.
 

2010-aisiais metais svarių pergalių pasiekė jaunieji sporto mokyklos auklėtiniai: Deividas Girulis - Lietuvos jaunių bokso čempionas (treneris V.Murauskas), Tomas Li-čin-chai - Lietuvos  suaugusiųjų sunkiosios atletikos sidabro medalio laimėtojas, nacionalinės kategorijos atletas treneriai L.Čičirka, L.Ličinchajus), Matas Vilkas - šalies stalo teniso jaunimo čempionas (treneriai J.Piekautas, V.Martinkus), Rokas Paulikas - Lietuvos dziudo imtynių jaunių sporto žaidynių čempionas, šalies jaunių rinktinės narys (treneris R.Lukošius), Ingrida Baužaitė ir Erika Golubovskytė - Lietuvos suaugusiųjų baidarių ir kanojų irklavimo čempionato sidabro medalių laimėtojos (treneriai B.Bartušienė, N.Bartušis), Dovilė Bliūdžiūtė, Greta Valaitytė - šalies jaunių  lengvosios atletikospirmenybių prizininkės (treneris S.Oželis), Justas Nausėdas (treneris P.Jonikas) ir Simonas Januškis (treneris D.Gricevičius) - geriausi Sporto mokyklos krepšininkai, pakviesti į „Šilutės” vyrų krepšinio komandą. Šiemet Šilutės sporto mokyklos garbę šalies, Europos, Pasaulio ir pirmosiose jaunimo Olimpinėse žaidynėse garsino buvę mokyklos auklėtiniai, šiuo metu sporto aukštumų siekiantys jau kituose klubuose arba užsienyje. Šventėje prisimintas K. Šerniaus auklėtinis Deividas Pukis - Europos jaunių krepšinio čempionas, išrinktas į naudingiausių Europos čempionato krepšininkų penketuką. Aukštą sportinį meistriškumą demonstravo V.Murausko  auklėtinis Evaldas Petrauskas, Pasaulio jaunimo bokso vicečempionas ir pirmųjų jaunimo olimpinių
žaidynių nugalėtojas. Gražias sportines tradicijas tęsė trenerių L .Čičirkos ir L. Li-čin-chai auklėtinis Marius Mickevičius - Europos jaunimo sunkiosios atletikos prizininkas, šalies jaunimo  sunkiosios atletikos rekordininkas.
Po geriausiųjų dešimtuko apdovanojimo šventės dalyviai žiūrėjo filmą apie pirmąsias jaunimo Olimpines žaidynes Singapūre. O surengtose įvairiose varžybose, atrakcionuose dalyvavo mokyklos auklėtiniai, treneriai, net meras V. Pozingis. Šventė baigėsi Kalėdų senelio apsilankymu ir dovanų įteikimu visiems sporto mokyklos auklėtiniams.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose