8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 11 medalių

Sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 11 medalių

Sausio 16-17 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių (15-16 m.) ir jaunimo (17-18 m.) lengvosios atletikos pirmenybės. Kuriose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius) pelnė net 11 medalių. Du medalius iškovojo Greta Valaitytė (šuolis į tolį, trišuolis), 300 m bėgime greičiausia buvo Dovilė Bliūdžiūtė.

Panevežyje vykusiose lengvosios atletikos pirmenybėse Šilutės sporto mokyklai atstovavo 14 lengvaatlečių: 7 jaunių amžiaus ir 7 jaunimo grupės sportininkų.
Panevėžyje puikiai pasirodė trenerio Stasio Oželio auklėtinė Greta Valaitytė, ji jaunimo grupėje laimėjo du aukso medalius. Greta į tolį nušoko 5,16 m, trišuoliu – 10,53 m. Dovilė Bliūdžiūtė buvo greičiausia 300 m. bėgime, o bėgdama 600 m. ji finišavo trečia. Dar po vieną sidabro medalį D. Bliūdžiūtė ir G. Valaitytė laimėjo bėgdamos estafetę 4x200 m (1:54,90 – Šilutės rajono rekordas). Joms talkino jaunės Greta Budrikaitė ir Ieva Niauronytė.
Tris bronzos medalius laimėjo švėkšniškiai šuolininkai į aukštį Mantas Montvydas  (jaunimo gr.), Linas Starkutis ir Toma Blaževičiūtė (jaunių gr.).