8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Krepšinio pirmenybėse startavo sporto mokyklos auklėtiniai

Krepšinio pirmenybėse startavo sporto mokyklos auklėtiniai

Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse antradienį ir trečiadienį startavo 3 sporto mokyklos komandos. Antradienį jauniausia „SM-3“ komanda (vaikinai 1996 m. gim.) varžėsi su Švėkšnos „Meška“. Trečiadienį sužaistos dvejos varžybos: „SM-2“ (1994 m. gim.) susitiko su  „Kariai“ komanda ir „SM-1“ (1992 m. gim.) susitiko su komanda „Šamai“.
 

Antradienį „SM-3“ komanda nusileido Švėkšnos „Meška“ komandai rezultatu 54:97. Jaunieji sporto mokyklos auklėtiniai pirmą kartą žaidė su daug už save vyresniais varžovais. Bet pasak jų trenerės Loretos Stančiauskienės, tai padės jauniesiems krepšininkams tobulėti bei tvirtėti. Po pralaimėtų varžybų „SM-3“ komandos žaidėjams nepavyko nuslėpti liūdnų veidų, nes šie jaunieji sportininkai savo amžiaus grupėje (Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje) 12 kartų iš eilės nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Šios rajono varžybos jiems bus puiki proga pasiruošti antrajam MKL varžybų etapui. Rezultatyviausias tą dieną M. Balčius, jis savo komandai pelnė 20 taškų.
Švėkšnos „Meška“ komandoje daugiausia 21 tašką pelnė J. Giedraitis.

Trečiadienį „SM-2“ susitiko su „Kariai“ komanda ir rezultatu 83:68 sporto mokyklos auklėtiniai laimėjo prieš karius. Visas varžybas vedė jaunieji sporto mokyklo auklėtiniai. Rezultatyviausias „SM-2“ komandoje buvo, buvęs sporto mokyklos auklėtinis, dabar padedantis rajoninės, A. Kuncaitis. Jis pelnė 29 taškus savo komandai, o priešininkų komandoje daugiausia 17 taškų pelnė D. Laurinaitis.

Vyriausioji „SM-1“ sporto mokyklos komanda, krepšinio rajoninėse žaidė su „Šamai“ komanda. Pastarieji 98:54 nusileido mokyklos auklėtiniams. „SM-1“ komanda jau nuo pat varžybų pradžios parodė priešininkams, kad ne jiems prasiveržti pro jų ginybą ir, kad į jų ginamą krepšį lengvai taškų nepelnys. Rezultatyviausi varžybose buvo: M. Jonikas „SM-1“ -19 taškų, K. Šerpytis „Šamai“ -19 taškų.