8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dvi dienos - 6 medaliai

Dvi dienos - 6 medaliai

Sausio 28-29 dienomis Kaune vyko Lietuvos Respublikos U-17 ir U-15 dziudo čempionatas. Sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) per dvi dienas iškovojo 6 medalius, tai labai geras rezultatas atvirame LR dziudo čempionate.

Sausio 28-29 dienomis Kaune vykusiame Lietuvos Respublikos U-17 ir U-15 dziudo čempionate  Šilutės sporto mokyklą atstovavo Rimvydo Lukošiaus treniruojami auklėtiniai.

U-17 (jaunius)  Rokas Paulikas 73 kg. savo svorio kategorijoje užėmęs 3 vietą ir Julius Vingis svorio kategorijoje 55 kg pirmąją kovą pralaimėjęs Rusijos sportininkui iš turnyro iškrito.

Šeštadienį kovas pradėjo U-15 (jaunučių) amžiaus imtynininkai svorio kat. 42 kg imtyniavo Tauras Kuskys ir iškovojo 3 v., svorio kategorijoje 46 kg startavo Justas Ruškys laimėjęs 1 kovą ir 2 pralaimėjęs iš kovu pasitraukė ir Dovydas Maciukevičius kuris iškovojo 3 v., svorio kategorijoje 55 kg imtyniavo  Rytis Jonušas ir iškovojo 3 v., absoliučioje svorio kategorijoje imtyniavo du imtynininkai Paulius Jatautas iškovojęs 3 v. ir Šarūnas Dulkys tapęs šios svorio kategorijos čempionu.