8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sporto mokyklos boksininkai iškovojo 3 medalius

Sporto mokyklos boksininkai iškovojo 3 medalius

Vasario 4-5 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas. Šilutės sporto mokyklos boksininkai, treniruojami Vinco Murausko, šiose varžybose iškovojo 2 pirmąsias ir 1 antrąją vietas.

 Varžybose dalyvavo 13 rajonų, 138 sportininkai, iš kurių 77 jaunimo ir 61 suaugusiųjų grupėje. Į šias varžybas vyko trys sporto mokyklos auklėtiniai: Deividas Girulis, Edgaras Skurdelis ir Paulius Petronis.

60 kg. svorio kategorijoje iš viso dalyvavo 7 sportininkai. D. Girulis įveikęs 3 priešininkus iškovojo I vietą.

E. Skurdelis (64 kg. sv. kat.) taip pat iškovojo I vietą. Išviso šioje kategorijoje dalyvavo 8 boksininkai.

II vietą iškovojo, 69 kg. svorio kategorijoje, P. Petronis.