9 boksininkai iškovojo prizines vietas

Vasario 17-19 dienomis Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su treneriu Vincu Murausku vyko į Lietuvos jaunučių bokso pirmenybes rajono tarpe. Varžybos vyko Pasvaly, visi 9 važiavę boksininkai užėmė prizines vietas.

Ignas Šmitas svorio kategorijoje iki 57 kg. visas tris kovas laimėjęs iškovojo I vietą.

Dar vieną pirmą vietą iškovojo Tomas Aleksandravičius (sv. kat. 30 kg.). Iš viso šioje kategorijoje dalyvavo 8 sportininkai.

Stipriausias tarp 7 boksininkų (sv. kat. 54 kg.) buvo Vytautas Balsys – I vieta.

Antras prizines vietas iškovojo 3 Šilutės sporto mokyklos boksininkai: Rokas Jonušas (sv. kat. 69 kg.), Dovydas Čerlinskas (sv. kat. 40 kg.) ir Tomas Olberkis (vs. Kat. +81 kg.).

Trečią vietą iškovojo Rokas Pečkys (sv. kat. 44 kg.), taip pat trečias vietas užėmė: Lukas Petrauskas (sv. kat. 48 kg.) ir Vytautas Paulavičius (sv. kat. 28 kg.)