8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

E. Skurdelis pripažintas techniškiausiu boksininku

E. Skurdelis pripažintas techniškiausiu boksininku

Š. m. kovo 2-5 dienomis Pasvalyje vyko Lietuvos jaunimo (1993-1994 m.) bokso čempionatas. Jame išviso dalyvavo 118 sportininkų (17 komandų). Šilutę atstovavo 6 boksininkai, 3 sporto mokyklos auklėtiniai, 3 bokso klubo „Kovotojas“ sportininkai, treneris Vincas Murauskas.
 

Puikiai čempionate pasirodė Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Edgaras Skurdelis, jis svorio kategorijoje iki 60 kg. iškovojo garbinga I-ąją vietą. Pusfinalyje savo varžovą įveikė 9:0, o finale nenusileido ir priešininkui iš Kauno T. Sinkevičiui 8:0. Už gerą techniką bokso ringe, teisėjai Edgarą pripažino techniškiausių boksininku ir apdovanojo simboliška taure.  

Dar vienas Vinco Murausko auklėtinis Deividas Girulis sv. kat. iki 56 kg. nusileidęs varžovui iš Kauno E. Stanioniui užėmė II-ąją vietą.

Visi bokso klubo „Kovotojas“ sportininkai užėmė antrąsias vietas. Artiomas Volkovas, svorio kategorijoje iki 64 kg., Andrė Sviridov sv. kat. iki 69 kg. (finale pralaimėjo R. Kuncaičiui) ir Donatas Duobinis sv. kat. +91kg.

Dar vienas sporto mokyklos auklėtinis Viktor Konkov kovojęs pirmoje kovoje su panevėžiečiu (sv. kt. iki 52 kg.) ją pralaimėjo. Nors teisėjų skirti balai akivaizdžiai rodė mūsiškio pergalę, bet galutinis sprendimas - panevėžiečio naudai.

Š.m. kovo 9-16 dienomis Vilniuje LOSC bazėje Lietuvos bokso federacija organizuoja jaunimo rinktinės mokomąją treniruočių stovyklą. Kurioje yra pakviesti dalyvauti ir Šilutės sporto mokyklos boksininkai E. Skurdelis, V. Komkov ir D. Girulis, bei jų treneris V. Murauskas.