8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo imtininkai Estijoje

Dziudo imtininkai Estijoje

Šių metų kovo12-13 dienomis vyko tarptautinis dziudo turnyras Estijoje, Voru mieste. Jame dalyvavo 3 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Suomijos, Švedijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Svorio kategorijoje iki 73 kg. imtyniavo Rokas Paulikas ir iškovojo 3 vietą.

Svorio kat. iki 50kg 3 vietą iškovojo Arnas Šikšnius, o svorio kategorijoje iki  46 kg.  Justas Pauparis, kuris finale nusileido Latvijos sportininkui, liko antras.
 

Tomis pačiomis dienomis Biržuose vyko tarptautinis dziudo turnyras A. Žulono taurei laimėti. Jame jėgas išbandyti susirinko sportininkai is Latvijos ir Lietuvos miestų

Šilutę atstovavo 5 sportininkai keturi iš jų iškovojo apdovanojimus tai: sv. kat iki 42 kg. Tauras Kuskys 3 vieta , svorio kat. iki 46 kg. Dovydas Maciukevičius 3 vieta ir sunkiausioje sv. kat. 3 vietą iškovojo Šarūnas Dulkys, o čempionu tapo Paulius Jatautas