8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comGluosnių g. 13B, Šilutė Lietuva, LT- 99126
lten

Šilutės rajono mokyklų pavasario kroso varžybos

Šilutės rajono mokyklų pavasario kroso varžybos

Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiemet, gegužės 11 d. įvyko Šilutės rajono mokyklų pavasario kroso varžybos. Miesto stadiono parke susirinko 260 bėgikų (17 komandų). Tarp gimnazijų ir vidurinių mokyklų nugalėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos lengvaatlečiai, tarp pagrindinių mokyklų geriausiai pasirodė Katyčių rinktinė.

Kroso varžybas organizavo mūsų sporto mokykla. Gimnazijoms ir vidurinėms mokykloms atstovavo 6 komandos, o pagrindinėms mokykloms – 11. Į komandos sudėti įėjo 15 sportininkų, įskaitai imta po 11 geriausiųjų rezultatų.


Jauniausi (10-11 m.) bėgo 500 m., tarp mergaičių prizines vietas pasidalino: Katyčių pagr. mokyklos mokinės  E. Šedytė (finišavo pirma), R. Baltušytė (atbėgo antra), ir trečia kirto finišą – vainutiškė S. Sudeikytė.


Tarp berniukų greičiausias buvo Pamario pagrindinės mokyklos auklėtinis T. Seminauskas. 2-3 vietas užėmė M. Stanišauskas iš Juknaičių ir švėkšniškis E. Stankus.


12-13 m. amžiaus vaikų grupėje tarp mergaičių nugalėjo K. Bružinskaitė (M. Jankaus mokykla,) ir Antrą vietą užėmė G. Vytuvytė (Pamario mok.), o trečią – A. Ambrulaitytė (Pamario mok).

Tarp berniukų nugalėjo R. Petraitis (Traksėdžiai). Antrą - L. Bergelis (Švėkšna) ir trečią – G. Šumalovas (M. Jankaus mok.).


Mergaitės (14-15 m.) bėgo 500 m, berniukai – 1000 m. Čempionų vardus iškovojo rusniškė A. Noreikaitė ir naumiestiškis E. Ciparis. Sidabro ir bronzos medalius pelnė G. Cirtautaitė (Kintai) ir A. Staigirtaitė (Vilkyčiai), L. Konaverskis (Šilutės I gim.) ir I. Mickūnas (Katyčiai).


Tarp 16-17 m. bėgikų greičiausia buvo vainutiškė A. Burzdžiūtė (1000 m – 3.27,9) ir švėkšniškis E. Valius (2000 m – 6.42,0). 2-3 vietas užėmė D. Vytytė (Traksėdžiai) ir L. Miklovytė (Žemaičių Naumiestis), A. Gruzdovas (Katyčiai) ir M. Petrošius (Usėnai).


18-mečių varžybas laimėjo bėgikė D. Bliūdžiūtė (1000 m.) ir naumiestiškis A. Tumaitis (2000 m.). 2-3 vietas užėmė E. Čiumakovaitė (Vydūno gim.) ir G. Valaitytė (Kintai), A. Rauktys (Vydūno gim.) ir E. Bendikas (Kintai).


Gimnazijų ir vidurinių mokyklų komandų rikiuotė

vieta         mokykla                      taškai

   1.    Švėkšnos „Saulės“ gim.    – 184
   2.    Ž. Naumiesčio gim.           –  145
   4.    Vainuto vidurinė mok.       –  130
   5.    Kintų vidurinė mok.           –  122
   6.    Šilutės I gim.                      – 103
   7.    Vydūno gim.                      – 102
 
Pagrindinių mokyklų komandų rikiuotė

vieta      mokykla            taškai

  1.       Katyčiai             – 170
  3.       Usėnai              –  139
  4.       M. Jankaus        – 138
  5.      Pamario              – 133
  6.      Traksėdžiai         – 126
  7.      Vilkyčiai              – 122
  9.      Juknaičiai            – 111
11.      Rusnė                –   96
12.      Saugos               –  82
13.      Pašyšiai               – 49
14.      Gardamas            – 15