8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mūsų boksininkai puikiai pasirodė vykusiose bokso turnyruose

Mūsų boksininkai puikiai pasirodė vykusiose bokso turnyruose

Baigėsi Klaipėdos bokso mėgėjams surengtas tris dienas trukęs (gegužės 13-15d.) jau šeštasis tarptautinis bokso turnyras „Gintarinė pirštinė“. Turnyre dalyvavo komandos iš Lenkijos, Čekijos, Norvegijos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos.  Šilutės boksininkai parsiviežė ne vieną apdovanojimą.
 

Sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko akėtinis Edgaras Skurdelis buvo pripažintas valingiausiu turnyro boksininku.

Jaunasis boksininkas Lukas Petrauskas „Ginarinė pirštinė“ turnyre svorio kategorijoje iki 36 kg. iškovojo pirmąją vietą. Jo brolis Evaldas Petrauskas džiaugiasi mažojo brolio pasiekimais ir tiki, kad tai ne paskutinis jo iškovotas aukso medalis.

Sv. kat. iki 57 kg. Vyrautas Balsis iškovojo II vietą. Ignas Šmitas sv. kat. iki 60 kg. iškovojo antrąja vietą. O sv. kat. iki 97 kg. Giedrius Sedlickas iškovojo trečiąją vieta.


Ketvirtadienį (gegužės 26 d.) Kaune įvyko XV tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras. Tris dienas truksiančiose varžybose 64-i atletai iš trylikos valstybių išsiaiškino kas stipriausias aštuoniose svorio kategorijose.

Buvęs sporto mokyklos auklėtinis Evaldas Petraukas (treneris Vincas Murauskas) svorio kategorijoje iki 66 kg. iškovojo I-ąją vietą ir buvo pripažintas geriausiu boksininkų. Bet boksininkas nepasistojo vien šiais laimėjimais, jis taip pat dalyvavo ir 2011 m. Lietuvos vyrų bokso čempionate. Ir svorio kategorijoje iki 64 kg. iškovojo I- vietą.

Taip pat šiame čiampionate buvo iškovoti dar du medaliai. Paulius Petronis (+69 kg) – II vieta ir Edgaras Skurdelis (+60 kg.) III vieta.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose