Broliai Trajanauskai Lietuvos čempionai

Gegužės 26-27 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionatas ir jaunimo iki 20 metų čempionatas. Šilutiškiai Raimondas ir Algirdas Trajanauskai tapo Lietuvos čempionais ir savo laimėjimą skiria Šilutei,  500 metų jubiliejaus proga.

Raimondas Trajanauskas svorio kategorijoje iki 85 kg. išrovė 137 kg., išstūmė 170 kg.  (dvikovėje - 307 kg.) ir iškovojo pirmąją vietą. Jo broliui taip pat sekėsi puikiai. Algirdas Trajanauskas sv. kat. + 105 kg. išrovė 160 kg., išstūmė 203 kg. (dvikovė – 363 kg.) ir net 43 kg. aplenkęs varžovą iškovojo garbingąją pirmąją vietą ir tapo Lietuvos čempionu.

Pernai metų čempionas Marius Mickevičius nedalyvavo varžybose, nes gydosi traumą bei ruošiasi atstovauti Lietuvą pasaulinėje Universiadoje.

Donatas Anuškevičius svorio kategorijoje iki 94 kg. iškovojo II vietą (140+170=310). Pasak trenerio Liudo Čičirkos šis sportininkas jau metus gydosi nugaros traumą ir ne paisant to vis tiek pasiekia gerų rezultatų.

Sporto mokyklos auklėtinis Tomas Li-čin-chai vykusiose varžybose žymiai pagerino savo asmeninį pasiekimą. Gal tai padėjo, kad dabar Tomas sveria 85 kg. (svėrė 77 kg.) seniau jis išraudavo 106 kg. išstumdavo 120 kg. bet šiose varžybose jam pavyko išrauti 120 kg., išstumti 147 kg. (dvikovė - 267 kg.) ir jaunimo iki 20 metų čempionate jis iškovojo III vietą.

Kitiems sunkiaatlečiams taip pas sekėsi neblogai.  Svorio kategorijoje iki 56 kg. Marius Gražvidas (48+70=118) iš 33 dalyvavusių iškovojo 12 vietą.

Iki 62 kg. svorio kategorijoje Evaldas Dinius (55+70=125) užėmė 21 vieta (iš viso dalyvavo 29 dalyviai).

Vygantas Jautakis sv. kat. iki 69 kg. (63+85=148) iš 31 dalyvavusių užėmė 25 vietą.

Sv. kat. iki 77 kg. iš 21 dalyvavusių sunkiaatlečių Lukas Kirilovas liko 19- tas (65+93=158).