8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Gyčio Šumalovo pirmasis aukso medalis

2011 metų birželio 1 dieną Vilniuje vykos finalinės Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Jose dalyvavo ir devyni Šilutės sporto mokyklos mokiniai, treneriai Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius.

Lukas Bergeris savo 60 m. užbėgime buvo antras (8,17) ir pateko į finalinį bėgimą, bet jame negalėjo sudalyvauti nes atsinaujino traumą. Taip pat jis turėjo dalyvauti  ir 300 m. bėgime, bet dėl tos pačios priežasties nestartavo.

Nesėkminga diena buvo ir Neringai Tarvydaitei, jai apšilinėjant atsinaujino trauma ir 60 m. bėgime ji nedalyvavo.

Pasak trenerio Stasio Oželio tądien buvo labai karštą, ilga kelionė, stadione nebuvo jokios užuovėjos, o tai vargino sportininkus. Nors pasiekta ir neblogų rezultatų, jų galėta būti ir geresnių. Kai atvyksti į varžybas 11 val. ryto, o startuoji tik 16 val. toks laukimas tikrai išvarginą sportininką.

Taip būtent nutiko ir lengvaatletei Karolinai Bružinskaitei. Ji  300 m. bėgime užėmė tik V vietą. Ši jauna sportininkė labai perspektyvi ir ateity iš jos tikimasi aukštų rezultatų.

Gytis Šumalovas, dar vienas trenerio Stasio Oželio auklėtinis, kuris tądien taip troško pergalės, kad nei stiprūs saulės spinduliai, nei nuovargis jam nesutrukdė ir 600 m. bėgime jis iškovojo pirmąjį savo aukso medalį (1:42,63). Tai didžiausias Gyčio laimėjimas, kuriuo manau džiaugiasi visa šeima, nes jis - lengvaatletis sportuojantis dar tik ne pilnus pusantrų metų.
 


Julija Milevičiūtė finalinėse pirmenybėse rutulį nustūmė 10,49 m. ir iškovojo garbingąją  III vietą.

Dar viena sporto mokyklos auklėtinė Greta Vytuvytė  šuolio į tolį rungtyje užėmė VI vietą (4,46). Šį rezultatą ji pasiekė pačiu pirmu šuoliu.

Trenerio Medardo Urmulevičiaus auklėtinis Darius Butkevičius, į aukštį iššoko 1,50 m. ir užėmė IV vietą.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose