Lengvaatlečiai Jurbarke

Birželio 10-11d.d. Jurbarke sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius) dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse ir jaunių žaidynių zoninėse varžybose. Iš viso rungtyse dalyvavo 30-50 dalyvių.

Trenerio M. Urmulevičiaus auklėtinė T. Blaževičiūtė šuolio į aukštį rungtyje užėmė VII vietą (1,45 m.), o trišuolyje iškovojo garbingąją II vietą (10,93 m.).

Jaunutė K. Ambrozaitė užėmė VI vietą šuolio į aukštį rungtyje (1,45 m.).

L. Starkutis iš 22 dalyvavusių šuolio į aukštį rungtyje iškovojo III vietą (1,85 m.).

T. Viskintas dalyvavo dvejose rungtyse: tolis - 5,99 m. (7v., 40dalyvių), trišuolis 13,00m ( IV v., 15 d.)

Komandos draugas E.Valius tai pat dalyvavo dvejuose rungtyse. 400 m.  bėgime jis buvo trečias (55,25 s) iš 34 dalyvavusių, o 800 m. užėmė VI vietą (2:09,22s).

Trenerio S.Oželio auklėtinis M. Drungilas 1,5 kg. sverianti diską nusviedė 36, 23 m. ir užėmė V vietą.

A. Noreikaitė (jaunutė) 800 m. distanciją įveikė per 2.33,57 s. ir užėmė VIII vietą.

A. Burzdžiūtė  3000 m. bėgime (12.31,08 s) - X vietą.

E. Ciparis (jaunutis) 800 m. (2.14,5 s) – XIII vietą.

T.Blaževičiūtė, K.Ambrozaitė, L.Starkutis, E.Valius,  T.Viskintas ir M.Drungilas  iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose, kurios vyks Kaune birželio 22-23 dienomis.