Adresas Rusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė

II-V      06:30 – 21:00
VI - VII 10:00 – 21:00

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar reikalinga išankstinė registracija norint patekti į baseiną?

Ne, registracija nereikalinga. Bilietus galite įsigyti baseino kasoje Jums patogiu laiku.

Dirbame:

I         14.00 - 21.00

II-V      6.30 - 21.00

VI-VII 10.00 - 21.00

Ar galima pirkti apsilankymą TIK baseine arba TIK SPA zonoje?

Į apsilankymo kainą įskaičiuotas apsilankymas baseino erdvėje bei SPA zonoje bendrai, atskirai jų įsigyti galimybės nėra. Įkainius galite rasti: silutessportomokykla.lt/silutes-baseinas/kainorastis

Kas bus, jei viduje užtruksiu ilgiau nei sumokėta už laiką?

Išeidami kasoje atsiskaitysite už papildomai praleistą laiką.

Už uždelstą laiką iki 30 min mokėsite 2,5 €, viršijus 30 min  - standartinį valandinį įkainį.

Nuo kelių metų galima atsivesti vaiką?

Laukiame bet kokio amžiaus lankytojų. Vaikai iki 4 metų baseine lankosi nemokamai, o savarankiškai lankytis gali sulaukę 15 metų amžiaus.

Ką atsinešti į baseiną?

Nepamirškite maudymosi kostiumėlio/glaudžių, kūdikiams maudymosi sauskelnių, avėkite šlepetes neslystančiu padu. Taip pat turėkite rankšluostį, higienos reikmenis. Kepuraitė rekomenduojama. Ilgi plaukai turi būti surišti į kuodą ar supinti į kasą.

Ar parduodate plaukimo akinukus, kepurėles?

Ne, šiuo metu šios paslaugos neteikiame.

Ar būtinos kūdikiams neperšlampamos sauskelnės?

Taip, jos privalomos vaikams iki 3 metų ir jomis reikėtų pasirūpinti iš anksto.

Už asmenų saugumą, gyvybę ir elgesį iki 18 m. amžiaus yra atsakingi tėvai ar juos lydintis asmuo. Ką reiškia „prižiūrėti“ vaiką?

Vaikai iki 15 metų gali lankytis Laisvalaikio ir sporto namų baseine tik lydimi juos prižiūrinčių suaugusiųjų asmenų, kurie visiškai atsako už jų saugumą lankymosi metu. Suaugęs asmuo turi būti vyresnis nei 18 metų ir prisiimti visišką atsakomybę už prižiūrimų vaikų saugumą, sveikatos būklę, elgesį bei LAISVALAIKIO IR SPORTO NAMŲ VIDAUS TVARKOS TAISYKLIŲ laikymąsi. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti ne daugiau nei 4 (keturis) vaikus.

Nepilnamečiai nuo 15 iki 18 metų lankytis baseine gali savarankiškai, tačiau jiems yra reikalingas raštiškas tėvų/globėjų sutikimas. Sutikimą tėvai/globėjai turi pasirašyti baseino registratūroje atvykus su nepilnamečiu vaiku. Tėvų/globėjų sutikimas galioja iki kol vaikas sulaukia pilnametystės.

„Prižiūrėti vaiką“ – reiškia esant būtinybei suteikti vaikui visą reikiamą pagalbą. Nemokančius plaukti vaikus vandenyje prižiūrėti per ranka pasiekiamą atstumą, visose Baseino patalpose nepaleisti vaiko iš akiračio.

Kodėl reikia nusiprausti po dušu prieš apsilankymą baseine?

Dėvint rūbus ir vaikščiojant ant žmogaus odos lieka prakaitas, rūbų pūkai ir kitos medžiagos, kurios, nenusiprausus po dušu, patenka į baseino vandenį ir jį teršia. Jame atsiranda bakterijos, dėl kurių atsiranda išbėrimai, niežuliai, akių uždegimai, kosuliai ir kiti nepageidaujami dirginimai.

Kodėl reikia dėvėti plaukimo kepurėles ilgesnius plaukus turintiems asmenims?

Nuslinkęs nuo galvos ilgas plaukas nenuskęsta, bet pasilieka vandens paviršiuje. Plaukas, plūduriuodamas vandens paviršiuje, kelia grėsmę kitų žmonių saugumui, nes, jeigu vanduo su plauku patektų į žmogaus gerklę, gali sukelti dusimą ir skendimą.