Dažniausiai užduodami klausimai

1. Nuo kokio amžiaus vaikas gali pradėti lankyti Šilutės sporto mokyklą?

Į Šilutės sporto mokyklą priimami Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys vaikai nuo 6 metų.

2. Kada vyksta vaikų priėmimas į Šilutės sporto mokyklą?

Prašymai priimti į naujai komplektuojamas grupes priimami rugsėjo mėnesio 1–20 dienomis. Esant laisvų vietų mokomosiose grupėse, mokinių papildymas naujais nariais vyksta visus mokslo metus.

3. Kokius dokumentus reikia pateikti priimant vaiką į Šilutės sporto mokyklą?

Vienas iš tėvų (globėjų) užpildo prašymą priimti vaiką į mokyklą ir pateikia vaiko asmens dokumentą (gimimo liudijimą, pasą ar asmens tapatybės kortelę). Gauna nustatytos formos vaiko sveikatos pažymą. Užpildytą su gydytojo leidimu pažymą pristato į Šilutės sporto mokyklą.

4. Ar tinka ta pati vaiko sveikatos pažyma kaip ir bendrojo ugdymo mokykloje?

Sportuojantiems Šilutės sporto mokykloje vaikams reikia pateikti kitos formos medicininę pažymą: Sportuojančio ir užsiiminėjančio kūno kultūra sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (forma Nr.068/a).

5. Koks yra mokestis už treniruotes Šilutės sporto mokykloje?

Mokestį už ugdymą Šilutės sporto mokykloje nustato Šilutės rajono savivaldybės taryba. Visoms sporto šakoms jis yra 5 Eur mėnesiui.

6. Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą? Kreipkitės į Šilutės sporto mokyklą.

Rusnės g. 10A, LT-99185 Šilutė,

Tel. (8 441) 48685,